Menu
سبد خرید شما

وبسایت RSS Feed

۲۷ اکتبر مصاحبه با سرتيپ آزاده خلبان «خسرو غفاري»-مهدی بابا محمودی عقابان در بند
ganjejang 0 35
مقدمه: اگر بخواهيم با كمي  جسارت سلسله مراتب هزينه‌هاي جهاد در راه خدا را برشمريم، بعد از شهادت و جانبازي در مسير دفاع از ارزش‌هاي ملي و اعتقادي،ا سارت و دربند دشمن بودن را شايد بتوان سومين رده فض..
۲۷ اکتبر ویژه نامه شهید سرلشکر خلبان علیرضا حراف نخل ها پرواز می‌کنند...
ganjejang 0 28
در اینجا قصد دارم از خلبانی بگویم که در عین گمنامی رشادتهایی در جنگ از خود نشان داد که دوست و دشمن را به شگفتی واداشت . شهید حراف در سال 1332 در شیراز متولد و در سال 1351 وارد هوانیروز شد.پس از اتم..
۲۷ اکتبر گفت وگو با امير سرتيپ دوم خلبان «ابراهيم پوردان»
ganjejang 0 49
نویسنده : مهدی بابامحمودی اشاره امير سرتيپ دوم خلبان بازنشسته ابراهيم پوردان از جمله خلبانان دلير نيروي هوايي ارتش جمهوري اسلامي ايران است كه از بدو ورود به نيروي هوايي تخصص­هاي مختلي را فرا گرفته و..
۲۷ اکتبر حماسه ساز پلیس راه خرمشهر..شهید ناوسروان تکاور محمدرضا مرادی
ganjejang 0 49
شهید ناو سروان تکاور محمد رضا مرادی ( تقدیم به آنهایی که در خرمشهر جاودانه شدند ) ساعت حدود 10:00 صبح است به اتفاق تنی چند از دوستان و همرزمان قدیمی به سمت بهشت زهرای تهران می رویم . حال و اوضاع این..
۲۷ اکتبر تیمسار دریابان غلامعلی بایندر
ganjejang 0 32
به پاس هر وجب خاکی از این ملک         چه بسیار است آن سرها که رفته به مستی بر سر هر قطعه زین خاک         خدا داند چه افسرها که رفته نیروی دریایی ایران بارها در طول تاریخ پر فراز و نشیب و البته مملو از..
۲۷ اکتبر تقدیم به مردان مرد ناو میلانیان نیروی دریایی ارتش
ganjejang 0 10
در سیستم پدافندی جزیره خارک عزم خود را جزم کرده بودیم که از هجوم وحشیانه مزدوران بعث حتی خط به روی  جزیره نیفتد غافل از آنکه ما تنها نبودیم برای لحظه صدایی مردانه و جسور پشت بیسیم دلگرمی وصف ناشدنی ..
۲۷ اکتبر تقدیم به ناو قهرمان میلانیان
ganjejang 0 11
نود درصد صادرات نفت خام ایران از جزیره خارک صورت میگیرد و در شرایطی که کشور دست به گریبان جنگی سخت و فرسایشی است تامین هزینه های نبرد باید از طریق صادرات نفت انجام پذیرد ، در این بین همه ی نگاه ها ب..
۲۷ اکتبر تقدیم به قهرمان جنگ ناو سروان تکاور دریایی غلام قالندی
ganjejang 0 13
تقدیم به قهرمان جنگ ناو سروان تکاور دریایی غلام قالندی و همه ی آنهایی که در خرمشهر اسطوره شدند ... تصویر ایشان که حال  قهرمان ملی اند را ملاحظه میفرمایید برای جمع آوری گزارشاتی خواستم تا روانه خرمشهر..
۲۷ اکتبر مروری بر زندگی شهید حسن ستاری
ganjejang 0 8
شهید حسن ستاری نشسته از راست نفر اول     حسن ستاری از خلبانان بسیار شوخ هوانیروز بود که هیچ وقت خنده از لبانش دور نمیشد. در جبهه ها قرار گذاشته بودیم که هر کس رفت تو غم ناغافل یک سطل آب روی سرش بری..
۲۷ اکتبر 35 مایل تا اسارت-سرهنگ خلبان محمد اصفهانی- قسمت اول
ganjejang 0 13
كجاست كسي كه مقدسات خود را از شر دشمن مصون بدارد؟! كجاست غيرتمند وفادار بلند همتي كه در برابر سختي هاي مرگ مردانه بايستد؟! به هوش باشيد كه ننگ پشت سر شماست و بهشت پيش روي تان!   «نهج البلاغه، خط..
۲۷ اکتبر مصاحبه با سرهنگ خلبان هوشنگ حمیدی نیا
ganjejang 0 9
رشادت دشمن‌شكن خلبانان زبردست اين يگان در عمليات ظفرمند رمضان كه بيش از 1000 دستگاه تانك و نفربر عراقي منهدم و باعث از بين رفتن كامل لشكر 9 زرهي نيروي زميني ارتش عراق (!) گرديد را سينه به سينه خواه..
۲۷ اکتبر سرهنگ خلبان اسماعیل صحتی-مهدی بابا محمودی
ganjejang 0 9
اين حماسه بي‌نظير برخلاف ادعاي بچه‌گانه بعثي‌ها در ساقط كردن فانتوم ما به وسيله بالگردهاي ميل Mi-24 عراقي (كه به هزار و يك دليل مي‌توان ثابت كرد كه دروغ است) كاملا صحت دارد چون «هرچه باشد راوي آن ص..
نمایش 1 تا 12 از 51 (5 صفحه)