Menu
سبد خرید شما

نیروی دریایی RSS Feed


نیروی دریایی از همان روزهای اول جنگ برتری خود را در آبهای ایران عزیز به رخ دشمن کشید و در هفتم آذر 59 نیروی دریایی عراق را به کلی از صفحه روزگار حذف نمود


۲۷ اکتبر حماسه ساز پلیس راه خرمشهر..شهید ناوسروان تکاور محمدرضا مرادی
ganjejang 0 404
شهید ناو سروان تکاور محمد رضا مرادی ( تقدیم به آنهایی که در خرمشهر جاودانه شدند ) ساعت حدود 10:00 صبح است به اتفاق تنی چند از دوستان و همرزمان قدیمی به سمت بهشت زهرای تهران می رویم . حال و اوضاع این..
۲۷ اکتبر تیمسار دریابان غلامعلی بایندر
ganjejang 0 264
به پاس هر وجب خاکی از این ملک         چه بسیار است آن سرها که رفته به مستی بر سر هر قطعه زین خاک         خدا داند چه افسرها که رفته نیروی دریایی ایران بارها در طول تاریخ پر فراز و نشیب و البته مملو از..
۲۷ اکتبر تقدیم به مردان مرد ناو میلانیان نیروی دریایی ارتش
ganjejang 0 214
در سیستم پدافندی جزیره خارک عزم خود را جزم کرده بودیم که از هجوم وحشیانه مزدوران بعث حتی خط به روی  جزیره نیفتد غافل از آنکه ما تنها نبودیم برای لحظه صدایی مردانه و جسور پشت بیسیم دلگرمی وصف ناشدنی ..
۲۷ اکتبر تقدیم به ناو قهرمان میلانیان
ganjejang 0 53
نود درصد صادرات نفت خام ایران از جزیره خارک صورت میگیرد و در شرایطی که کشور دست به گریبان جنگی سخت و فرسایشی است تامین هزینه های نبرد باید از طریق صادرات نفت انجام پذیرد ، در این بین همه ی نگاه ها ب..
۲۷ اکتبر تقدیم به قهرمان جنگ ناو سروان تکاور دریایی غلام قالندی
ganjejang 0 76
تقدیم به قهرمان جنگ ناو سروان تکاور دریایی غلام قالندی و همه ی آنهایی که در خرمشهر اسطوره شدند ... تصویر ایشان که حال  قهرمان ملی اند را ملاحظه میفرمایید برای جمع آوری گزارشاتی خواستم تا روانه خرمشهر..
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)