Menu
سبد خرید شما

کتاب

در آسمان بی انتهای خلیج فارس. سوار بر هواپیمایی که اگر یک قطعه اش به مشکل بخورد و هواپیما سقوط کند حتی اگر با موفقیت ایجکت هم کنید باز هم شانس پیدا شدن و نجات شما تقریبا صفر است. ولی این تنها خطر این آسمان نیست. در اینجا عراق با پیشرفته ترین هواپیما های روز دنیا شبانه روز به دنبال شکار شما و کاروان ..
180,000تومان
کتاب گردان 31 شکاری خاطرات چند تن از خلبانان بزرگ هواپیمای فانتوم است. ویژگی کتاب »گردان 13 شکاری« این است که ما در این کتاب، از آسمان و میدان نبرد بیرون نمیرویم. به زبان دیگر، خاطرات ثبت شده در این کتاب بهغیراز موارد معدود، همگی مختص فضای جنگی و پروازی بوده و مسائل متفرقه غیرپروازی و غیرجنگی در این..
180,000تومان
کتاب گردان 11 شناسایی درباره چشمان ارتش ایران در جنگ با عراق است. گردان 11 با عکس برداری از محافظت شده ترین نقاط خاک عراق شاه کلید حملات کوبنده نیروی هوایی در عمق خاک عراق بود. گردان 11 شناسایی به نسبت بقیه گردان های شکاری و بمب افکن بیشترین شهید را داده است و این آمار به خوبی اهدافی را که به این گر..
180,000تومان
کتاب در اعماق دره قاتلین خاطرات خلبان شفیع حسین پور از جمله جنگنده ترین خلبانان اف 5 در جنگ ایران و عراق است. ایشان از جمله معدود خلبانان بودند که داوطلبانه در هفته ابتدایی جنگ به دزفول منتقل شدند و در طی نبرد حماسی و عظیم دفاع از دزفول حماسه ها جنگیدند . از جمله خاطرات ایشان : پرواز آخر با شهید خلب..
180,000تومان
یکی از بزرگترین در عین حال گمنام ترین سربازان جنگ ایران و عراق خلبان محمود اسکندری است. ایشان تنها خلبان در جنگ های معاصر در جهان هستند که در تمام عملیات های سرنوشت ساز جنگ حضور مستقیم داشتند. «حمله به اچ ۳»، «انهدام پل اروند که منجر به آزاد سازی خرمشهر شد»، «بر هم زننده اجلاس سران»، «برگرداندن اف ۴..
180,000تومان
کتاب خاطرات خلبان «فریدون ذوالفقاری»، خلبان شناسایی نیروی هوایی ارتش، با عنوان «فرمانده گردان ١١» چاپ شد. در این کتاب، شهید ذوالفقاری، نابغه آسمان ایران و خلبان شجاع گردان یازده شناسایی را از زبان همرزمانش می‌خوانیم. شهید فریدون ذوالفقاری، خلبان فانتوم عکسبرداری، در طی هشت سال دفاع مقدس، با ..
180,000تومان
در روز های ابتدایی جنگ زمانی که نیروی زرهی پرتعداد ارتش عراق با سرعت زیاد در حال پیشروی در خاک ایران بود هیچ نیرویی را مقابل خودش نمی‌دید. تا اینکه ناگهان به سدی فولادی برخورد کرد به نام تیم آتش ضد زره هوانیروز. بالگرد های کبرای هوانیروز ایران همچون بلایی عظیم بر سر نیروی های زرهی عراق فرود آمدند و ..
180,000تومان
کتاب در جستجوی نجات، خاطرات ناگفته چند تن از بزرگان بالگرد 214 میباشد که در سخت ترین شرایط به یاری نیروی زمینی و تیم آتش می آمدند و با انجام‌ وظیفه راهگشا می‌شدند...
180,000تومان
کتاب آخرین اسکادران جلد اول بخشی از خاطرات امیر سرتیپ دوم خلبان علیرضا جراح از خلبانان اف 14 نیروی هوایی در طی هشت سال دفاع مقدس میباشد. در این کتاب، در بخش اول به دوران آموزش و خاطرات امیر جراح از سالهای ابتدایی جنگ پرداخته، در بخش دوم به وضعیت نیروی هوایی ایران و نیروی هوایی ارتش عراق در ط..
180,000تومان
جلد دوم کتاب «آخرین اسکادران»، خاطرات امیر سرتیپ دوم خلبان «علیرضا جراح»، خلبان اف-١۴ نیروی هوایی ارتش از دوران هشت سال دفاع مقدس و پروازهای بعد از جنگ تحمیلی، منتشر شد. در این دو جلد، برای نخستین بار در بین کتب خاطرات شفاهی رزمندگان، صرفا به خاطرات خلبان از میدان نبرد پرداخته و از پردا..
180,000تومان
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)